Umělci poskytují jako turisté pohledy na Hongkong, které ještě nikdo neviděl

0
Umělci poskytují jako turisté pohledy na Hongkong, které ještě nikdo neviděl

Skupina 18 umělců z jihovýchodní Asie vytvořila umělecká díla na památku Hongkongu, který znali jako turisté.

18 umělců „Hong Kong Super Fans“ z Filipín, Indonésie, Malajsie, Singapuru, Vietnamu a Thajska bylo pozváno Tourism Board, aby sdíleli svá díla na sociálních sítích a ukázali Hongkong, který milují.

Kromě připomenutí vzpomínek návštěvníků uprostřed všeobecné neochoty cestovat v době pandemie rada také doufá, že lidé mohou poznat nové atrakce SAR a po zrušení omezení cestují do Hongkongu.

Řada umělců byla dříve ohromena poté, co se připojila k virtuální prohlídce West Kowloon představenstvem nově otevřených uměleckých destinací, jako je M+ Museum a Hong Kong Palace Museum, a také tradičních oborů, jako je výroba mahjongových dlaždic a vyšívaných bot.

Indonéský umělec Abel Brata použil kolem 500 Rubikových kostek k vytvoření uměleckého díla jedinečné přístavní krajiny Hong Kongu, zatímco jiný umělec, Thanh Hoang z Vietnamu, použil 450 kostek k vytvoření přístavní krajiny, jak je vidět za soumraku.

Noel Lin ze Singapuru vytvořila dort, aby ukázala Hongkong, který jí chyběl, a použila smetanu k zachycení populární představivosti Victoria Harbour s místními kulturami jídla – yum cha a dim sum.

“Nedávno jsem se zúčastnil virtuální prohlídky “Umění v Hong Kongu” a opravdu mi to přináší vzpomínky na mé cesty do Hong Kongu před pandemií,” uvedla Lin na Instagramu.

“Takže jsem ozdobil dort podle panoramatu Hong Kongu, nových muzeí M+ a HK Palace ze Západního Kowloonu a báječných dim sum HK potravinových prvků, které mi chyběly!” dodala.

Indonéská umělkyně malovala pískem Vina Candrawatiová znovu vytvořila klasické scény z Návratu hrdinů Kondora, který vysílala místní televize TVB v roce 1983, a další hongkongský akční romantický film z roku 1990 – A Moment of Romance, v obou hrál superstar Andy Lau Tak-wah.

“Jako dítě jsem ráda sledovala hvězdy Návratu hrdinů Kondora Andyho Laua a Idy Chana. To je to, co mě dělá rádo sledováním hongkongských filmů, protože většina scén se odehrává v Hongkongu,” uvedla na Instagramu.

“Proto jsem od dětství snil o návštěvě Hongkongu, abych se mohl setkat s herci, vidět krásu města, vychutnat si jeho typické jídlo a obdivovat jeho umění a kulturu. Jednou chci Hongkong navštívit, abych si uvědomil své snít jako dítě a zažít nové zážitky v Hong Kongu. Jsem Hong Kong Super Fan!” dodala.

Rada uvedla, že díla těchto umělců spojovala tradiční kultury a nejnovější trendy atrakce v Hongkongu. Sdílením svých děl na platformách sociálních médií představili fanouškům „Hongkong jako nikdy předtím“.

podobné příspěvky

Leave a Reply