Může Shiba Inu [SHIB] vydejte se na Měsíc díky novému konceptu rakety

0
Může Shiba Inu [SHIB] vydejte se na Měsíc díky novému konceptu rakety

Shiba Inu vydala své první koncept umění proniknout do říše Metaverse. S několika velrybami, které nyní projevují zájem, existuje možnost, že budoucnost altcoinu by mohla být pozitivní.

Shiba Inu se již nějakou dobu snaží prosadit svou stopu v ekosystému Metaverse. Z najímání špičkových talentů k partnerství s hlavní studiaShiba Inu byl v procesu budování správného týmu pro expanzi do Metaverse.

S uvedením jejich nového konceptu se zdá, že Shiba Inu zahájila pokrok zavedením konceptu raketového rybníka. Tento koncept umění má nastínit, jak bude vypadat budoucnost Shiba Inu Metaverse.

Ve skutečnosti, podle blogu zveřejněného, ​​aby oznámil totéž,

“Rocket Pond přináší pocit skrytého letoviska uvnitř hor, atmosféru kempu YMCA nebo KOA s divočinou kolem vás smíchanou s moderními luxusními/turistickými prvky.”

Nyní se uvidí, zda je tým Shiba Inu schopen splnit své sliby a splnit očekávání lidí.

Nejsou to však jen nadšenci Metaverse, kteří projevují zájem o Shibu. Ve skutečnosti se velryby velmi zajímaly o altcoin a vše, co s ním souvisí.

Podle velrybářské statistikynapříklad Shiba Inu je na vrcholu seznamu, pokud jde o tokeny, které drží 2000 nejlepších ETH velryb. V době psaní tohoto článku se zdálo, že velryby drží $ SHIB v hodnotě 142 619 591 $.

Humbuk kolem memecoinu přešel i do prostředí sociálních sítí. Jen za posledních 7 dní Shiba Inu viděla přírůstek 59,64% v jeho sociálních zmínkách a 2,3% nárůst v jeho zapojení do sociálních médií.

Nyní, i když se Shiba Inu podařilo vytvořit značný rozruch v prostoru sociálních médií, stále existuje několik oblastí, které ho znepokojují. Investoři si toho proto musí být vědomi, než investují do memecoinu.

Na Měsíc je ještě daleko

Jedním z faktorů, které by mohly přimět investory k opatrnosti, je objem Shiba Inu.

Jak odhalil Messari, jeho objem se za posledních 7 dní znehodnotil o -91,83 % %. Kromě toho jeho dominance na trhu klesla o 3,68 % také v grafech.

Zdroj: Messari

Shiba Inu se také nedokázal prosadit DeFi prostor. Protokol Shiba Inu DeFi Shiba Swap nezažívá v poslední době dobré výsledky, protože jeho TVL je od dubna na ústupu a od té doby se mu nepodařilo odrazit.

Zdroj: DeFiLlama

Shiba Inu [SHIB] se v době tisku obchodovala za 0,00001186 USD. Zatímco cena za posledních 24 hodin posílila o 1,12 %, cena SHIB během týdne také klesla o -8,58 %.

Nehledě na to, že existují některé pozitivní faktory ve prospěch Shiba Inu [SHIB]obchodníkům se doporučuje postupovat opatrně, protože memecoiny mohou podléhat vysoké volatilitě. Proto se čtenářům doporučuje, aby udělali své výzkum než se pustíte do obchodu.

podobné příspěvky

Leave a Reply