Komik Bobby Moynihan mluví o nové obrázkové knize „Ne všechny ovce jsou nudné“

0
Komik Bobby Moynihan mluví o nové obrázkové knize „Ne všechny ovce jsou nudné“

Komik Bobby Moynihan řekl, že ovce si svou pověst možná nezaslouží. Ve své první knížce pro děti „Ne všechny ovečky jsou nudné!“ se je rozhodl vykreslit v novém světle. Moynihanovy ovce už nejsou tak nudné, že byste je mohli usnout při jejich počítání, všechny jsou svérázné jedince.

“Miluji myšlenku snažit se přesvědčit lidi, že ovce nejsou nudné,” řekl Moynihan TODAY.

Moynihan byl členem obsazení pořadu „Saturday Night Live“ v letech 2008 až 2017. Nyní je otcem šestileté dcery Moynihan a řekl, že jeho sobotní noci vypadají trochu jinak.

“Určitě se to změnilo. 48hodinové dny, hodně nespí. Teď je to naopak. V osm v posteli, v pět nahoru,“ řekl.

Ale stále se dostává ze svého svědění při výkonu během komplikovaných rutin před spaním se svou dcerou, kterou sdílí s manželkou Brynn O’Malley.

“Ne všechny ovce jsou nudné!” od Bobbyho Moynihana

“Ne všechny ovce jsou nudné!” byl napsán s ohledem na jejich rutinu, řekl. “Dovolte mi napsat knihu s mnoha různými postavami, abychom mohli hrát různé hlasy a různé druhy ovcí, které jsou posilující, ale také zábavné,” řekl.

Ovečky mají legrační vlastnosti, které si děti osvojí, a pár vtipů, které pochopí jen rodiče. „Snažil jsem se, aby to bylo zábavné pro rodiče a děti. Určitě tam jsou vtipy pro rodiče,“ řekl a prozradil jeden z nich: Podívejte se v průběhu knihy zblízka na ovečku jménem Marni.

Doufá, že kniha vyzve čtenáře, aby odhalili své vlastní vnitřní hvězdy „SNL“. „Vyzývám čtenáře, aby si vymysleli vlastní ovečky a předvedli své vlastní, protože to k tomu patří. Říkám, vyberte si v tom své vlastní dobrodružství,“ řekl.

A po všech jejich společných čteních Moynihan řekl, že jeho dcera zachytila ​​gen výkonu.

“Moje nejoblíbenější věc na světě je, když se moje dcera rozhodne dělat hlasy a hrát to,” řekl.

Pokud jde o to, zda má „Saturday Night Live“ budoucnost? “Pokud ano, udělal jsem něco strašně špatného,” vtipkoval.

Mimo literární sféru Moynihan řekl, že otcovství změnilo jeho přístup k výběru rolí. „Některé role teď nebudu brát, protože nechci, aby je moje dcera viděla a podobně. Ale také se ohlédnu a jdu, doufejme, že jsem byl dost chytrý, abych neudělal žádnou hloupost,“ řekl.

podobné příspěvky

Leave a Reply