Friends of Sherman Public Library pořádá výprodej knih

0
Friends of Sherman Public Library pořádá výprodej knih

SHERMAN, Texas (KXII) – V pátek a sobotu uspořádala organizace Friends of Sherman Public Library prodej knih ve svém sídle na North East Street.

Většina položek byla prodána za jeden dolar nebo méně.

The Friends of the Sherman Public Library je charitativní podpůrná organizace. Vzhledem k úspěchu z předchozích prodejů knih pořádá organizace dvakrát ročně výprodej knih. Organizace poděkovala velkým knižním darům od veřejnosti za to, že získala dostatek položek na zaplnění jejich polic, které si milovníci knih s radostí prohlíželi.

“Je velmi povzbudivé vidět, jak se takový prodej knih objeví,” řekl pokladník přátel Shermanské veřejné knihovny Steve Sorensen. „Lidé říkají, že knihy jsou mrtvé kvůli internetu. To není. Čtení knih je stále vlastní zkušenost. Otevírá svět.”

Z prostředků se podle organizace hradí materiály a programy v knihovně pro děti i dospělé. Organizace uvedla, že tyto položky podporují gramotnost, o které tvrdí, že je základem učení.

Rebecca Ramos, zákaznice ve Veřejné knihovně přátel Shermana, řekla: „[Reading] jen pomáhá rozvíjet vše od čtení, porozumění a mluvení mezi sebou. Vždy je skvělé mít možnost levnějších knih, protože knihy jsou drahé.“

Spoluzákaznice Jennifer Montanezová souhlasně přikývla. „Dostupnost je skvělá,“ dodala.

Organizace vyzvala lidi, aby si dávali pozor na své facebooková stránkakde v lednu oznámí další informace o svém dalším velkém výprodeji. Chcete-li se připojit k Veřejné knihovně přátel Shermana nebo získat další informace, navštivte jejich webová stránka.

podobné příspěvky

Leave a Reply