Autorka Anne Wallová v nové knize propaguje výhody ponoření do přírody

0
Autorka Anne Wallová v nové knize propaguje výhody ponoření do přírody

Už víme, že je to pro nás dobré. Ale jít ven může být víc než instinktivní. Existuje důvod, proč se cítíme tak dobře, když se pohybujeme ve vodách a na kopcích venku a dýcháme čerstvý vzduch.

A jeden obyvatel Delafieldu a multisportovní amatérský sportovec sám vydal knihu, aby to vysvětlil.

Anne Wallová, která pracovala pro olympiádu a paralympiádu, byla jako mnozí z nás před 2,5 lety: Když pandemie na jaře 2020 vše ukončila, šla ven. A cítil se kvůli tomu lépe.

“Věděl jsem, že se cítím dobře, věděl jsem, že se cítím nabitý energií.” Nerozuměl jsem kaskádě neurochemikálií, které byly vydávány,“ řekl Wall. „Dokonce i pouhé sezení u břehu nám umožňuje uvolnit se ze stresu, který jsme mohli mít.

„Ať už děláte pohybovou meditaci, aktivní ticho, sportovní aktivity nebo prostě cvičíte všímavost prostřednictvím klidu a přírody – všechny tyto věci podporují zdraví.“

Anne Wallová si užívá zdravotních výhod pobytu venku.

Z toho důvodu Wall chce, abychom pokračovali v pádlování, cyklistice a trekkingu venku.

Wall se narodila v Milwaukee a nyní rozděluje své bydliště mezi Delafield a Montanu. Kdysi byla sekretářkou společnosti a členkou představenstva Pettit National Ice Center a většinu své obchodní kariéry strávila v oblasti brandingu a sportovního marketingu s olympijským a paralympijským hnutím. Byla nositelkou olympijské pochodně a manažerkou ochrany značky pro zimní olympijské a paralympijské hry 2002 v Salt Lake City a působila také na paralympiádě 2008 v Pekingu.

podobné příspěvky

Leave a Reply